Czyszczenie wysokociśnieniowe hydrodynamiczne

Dlaczego czyszczenie hydrodynamiczne jest tak popularną i uniwersalną metodą?

Na czym polega czyszczenie hydrodynamiczne?

Ten sposób czyszczenia polega na natryskiwaniu oczyszczanej powierzchni strumieniem wody pod bardzo wysokim ciśnieniem od 150 do 300 MPa. Wydobywający się z odpowiednich dysz strumień wody ma bardzo dużą energię kinetyczną, co powoduje odrywanie od oczyszczanej powierzchni wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Metoda ta nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni zewnętrznych, jak i wewnętrznych, np. wnętrz rur.

W jakich przypadkach można stosować czyszczenie hydrodynamiczne?

Metoda ta doskonale sprawdza się w przypadku czyszczenia: rurowych i płytowych wymienników ciepła, rurociągów przemysłowych, silosów, zbiorników, wanien procesowych, reaktorów, powierzchni produkcyjnych czy różnego rodzaju maszyn i urządzeń oraz innych.

Co jest kluczowe w tej metodzie?

Jeśli chcesz, żeby czyszczenie (szczególnie dużych lub trudno dostępnych powierzchni) przebiegło sprawnie i dokładnie, zwróć uwagę na to, jakim sprzętem i zespołem dysponuje Twój zleceniobiorca. Jeśli chodzi o nas, świetnie radzimy sobie z dużymi zleceniami, ponieważ jesteśmy w stanie zaangażować duży zespół – nawet 30 osób – oraz posiadamy kilkadziesiąt elektrycznych i spalinowych urządzeń. Dysponujemy dziesiątkami specjalistycznych dysz i akcesoriów oraz kilometrami węży wysokociśnieniowych. Dzięki temu szybko i sprawnie wykonujemy wszystkie powierzone nam zlecenia.

Dlaczego my?

Możesz być pewien, że poradzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem – dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz licznym zespołem pracowników. Posiadamy kilkadziesiąt elektrycznych i spalinowych urządzeń wysokociśnieniowych, wyposażonych w pompy renomowanych zagranicznych firm, co w połączeniu z dziesiątkami specjalistycznych dysz i akcesoriów, kilometrami wysokociśnieniowych węży oraz możliwością zaangażowania powyżej 30 osób do jednego zadania pozwala nam szybko i dokładnie wykonać większość zleconych nam zadań.

Czyszczenie wysokociśnieniowe hydrodynamiczne

Najczęściej zadawane
pytania

Czy wszystkie powierzchnie nadają się do czyszczenia hydrodynamicznego?

Choć metoda czyszczenia hydrodynamicznego jest uniwersalna, to nie zawsze można ją zastosować, dlatego w naszej ofercie są również inne metody czyszczenia. W celu wyboru najlepszej metody wystarczy się z nami skontaktować.

Czy czyścicie również elewacje?

Tak. Czyścimy różne powierzchnie, w tym elewacje.

Co mam zrobić, jeśli nie jestem pewien, jaka metoda powinna być zastosowana w przypadku mojego zlecenia?

Wystarczy do nas zadzwonić w celu konsultacji. Pomożemy dobrać najodpowiedniejszą metodę oraz najlepsze w danym przypadku środki czyszczące.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
z zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja, skontaktuj się z nami.

BioLiquids Polska
Sp. z o.o.

ul. Parkowa 5
64-920 Piła

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Parkowa 5
64-920 Piła

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności