Czyszczenie chemiczne

Skorzystaj z naszych usług. Kup nasze produkty.

Cieszymy się, że nasi klienci doceniają fakt, że mogą u nas zarówno zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty chemii przemysłowej, jak i skorzystać z usług czyszczenia chemicznego.

Aby zachować czystość na co dzień, warto korzystać z naszych preparatów czyszczących. W kategorii „chemia przemysłowa” oferujemy: produkty służące do odtłuszczania i usuwania tłuszczów, silikonów, olejów, wosków i smarów z różnego rodzaju powierzchni; produkty do usuwania farb i innych powłok lakierniczych; produkt do usuwania wszelkiego rodzaju mas bitumicznych, preparaty do usuwania kamienia kotłowego i innych osadów. Chcesz dokładnie poznać ofertę naszych produktów? Skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto zlecić nam usługę czyszczenia chemicznego?

Dla naszych klientów najważniejsza jest pewność, że każde zlecone zadanie będzie wykonane sprawnie, z należytą starannością oraz w atrakcyjnej cenie. Jak to robimy?

Jako producent chemii przemysłowej mamy doświadczenie w przygotowaniu produktów pod różne, konkretne, trudne zabrudzenia. Nasze ekipy czyszczące korzystają wyłącznie z naszych własnych produktów, co przekłada się na atrakcyjną cenę oferowanych przez nas usług.

Czyszczenie chemiczne

Najczęściej zadawane
pytania

Czy zawsze używacie własnych środków czyszczących?

Tak. Są bezpieczne, sprawdzone i dokładnie wiemy, jak działają na zanieczyszczenia i czyszczone powierzchnie.

Gdzie mogę zakupić Wasze produkty?

W celu zakupu produktów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem lub dystrybutorem.

Nie jestem pewien, jaki rodzaj środka czyszczącego powinien być użyty?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zaproś nas na wizję lokalną. Obejrzymy wszystko na miejscu, dobierzemy najlepsze środki oraz zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Jesteś zainteresowany?

Poradzimy sobie również
i zanieczyszczeniami, jakie występują
w Twoim zakładzie

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja, skontaktuj się z nami.

BioLiquids Polska
Sp. z o.o.

ul. Parkowa 5
64-920 Piła

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Parkowa 5
64-920 Piła

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności