Dołącz do zespołu

Miejsce pracy: Cała Polska

Pracownik serwisu przemysłowego

Obowiązki

  • wykonywanie specjalistycznych czyszczeń na terenie Polski i UE,
  • dbałość o sprzęt,
  • dbałość o bezpieczeństwo swoje i innych pracowników,
  • regularne przeglądanie sprzętu pod kątem ew. napraw i przebudów,
  • reprezentowanie firmy i jej właścicieli w możliwie najlepszy sposób.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym w zakresie usług przemysłowych,
  • wynagrodzenie: podstawa + nadgodziny + premie,
  • szkolenia zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  • przejazdy, zakwaterowanie w hotelach podczas realizacji prac poza siedzibą firmy,
  • po okresie próbnym (3 miesiące) – umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • ubezpieczenie grupowe.

Oczekujemy

  • sprawność fizyczna,
  • chęć rozwoju,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane dodatkowe kategorie),
  • predyspozycje fizyczne i psychiczne do prac w przestrzeniach zamkniętych,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w specjalistycznym zespole,
  • uczciwość,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Jak aplikować?

Prosimy o przesyłanie aplikacji e-mailowo na adres: praca@jet-service.pl o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez JET Service Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja? Skontaktuj się z nami.

JET Service
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642702084
REGON: 386738270
KRS: 0000854352