Poznaj BioLiquids Polska

Jak zachować czystość i wysoką jakość produkcji na co dzień?

Poznaj nasze produkty.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę profesjonalnych produktów czyszczących, jak również mieszanin chemicznych. Wśród nich znajdują się zarówno te uniwersalne, jak i specjalistyczne, produkowane pod dane zlecenie i według wymagań Klienta. Oferowane przez nas preparaty są skuteczne, a jednocześnie bezpieczne Wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim zakładzie. Skontaktuj się z nami, nasze doświadczenie pomoże w odpowiednim doborze produktu dla Twoich zastosowań.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Zaproś nas na wizję lokalną.

Jedynie oględziny miejsca oraz zapoznanie się z metodologią stosowania danego produktu pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy w stanie pomóc usprawnić proces lub zredukować koszty w Twoim zakładzie. Wizja lokalna jest bezpłatna. Podczas spotkania nasz przedstawiciel wyjaśni Ci zasady i warunki współpracy. Jednym z ważniejszych dla naszych Klientów elementów tej współpracy jest bezpłatne oraz nieobarczone niepotrzebnymi umowami przygotowanie przez nas produktów do testów aż do pełnej akceptacji Klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni, co doceniają nasi dotychczasowi Klienci.

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

Przemawiają za nami konkrety.

Pełna gama produktów.

Jesteśmy producentem szerokiej gamy profesjonalnych mieszanin używanych do produkcji i produktów czyszczących. Każdy nasz wyrób spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE.

Certyfikaty.

Wszystkie nasze produkty można sprzedawać na całym świecie. Każdy z nich posiada kompletną i szczegółową dokumentację oraz certyfikację.

Szkolenia.

Zapewniamy szczegółowe szkolenia w zakresie użytkowania, przechowywania oraz sprzedaży naszych produktów.

Atrakcyjne ceny.

Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki współpracy. Wielokrotnie po zastosowaniu naszych rozwiązań wydatki na chemię spadają od 10% do nawet, w skrajnych przypadkach 50% (!). Wystarczy nam rzut oka na daną produkcję, by wiedzieć, gdzie szukać oszczędności.

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która miałaby za zadanie regularne czyszczenie instalacji w Twoim przedsiębiorstwie lub właśnie zdarzyła się nagła i niespodziewana sytuacja, w której potrzeba jest szybka reakcja, skontaktuj się z nami.

BioLiquids Polska
Sp. z o.o.

ul. Sąpolno 102A
77-320 Przechlewo

Dane
firmy

NIP: 7642692842
REGON: 380902107
KRS: 0000743110

Kontakt
ogólny

+48 786 184 184
biuro@biojet.pl

Oddział
UK

+48 786 184 184
office@biojet.pl

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności